Trasa: Stoczek Łukowski – Siedlce |
KURSY W NIEDZIELĘ |
← powrót |
||
Dworce i Przystanki |
Godziny Odjazdów |
|||
Stoczek Łukowski plac Kościuszki | 6:35 | 9:05 | 12:10 | 16:35 |
Stoczek Łukowski / Zgórznica | 6:37 | 9:07 | 12:12 | 16:37 |
Kołodziąż II | 6:42 | 9:12 | 12:17 | 16:42 |
Kołodziąż I | 6:43 | 9:13 | 12:18 | 16:43 |
Seroczyn | 6:45 | 9:15 | 12:20 | 16:45 |
Łomnica | 6:48 | 9:18 | 12:23 | 16:48 |
Wodynie II | 6:50 | 9:20 | 12:25 | 16:50 |
Wodynie I | 6:51 | 9:21 | 12:26 | 16:51 |
Oleśnica II | 6:54 | 9:24 | 12:29 | 16:54 |
Oleśnica I | 6:55 | 9:25 | 12:30 | 16:55 |
Szostek | 6:58 | 9:28 | 12:33 | 16:58 |
Ruda Wolińska | 7:00 | 9:30 | 12:35 | 17:00 |
Żebrak | 7:03 | 9:33 | 12:38 | 17:03 |
Grala II | 7:05 | 9:35 | 12:40 | 17:05 |
Grala I | 7:06 | 9:36 | 12:41 | 17:06 |
Skórzec cegielnia | 7:09 | 9:39 | 12:44 | 17:09 |
Skórzec | 7:10 | 9:40 | 12:45 | 17:10 |
Skórzec szkoła | 7:11 | 9:41 | 12:46 | 17:11 |
Dąbrówka Ług II | 7:12 | 9:42 | 12:47 | 17:12 |
Dąbrówka Ług I | 7:13 | 9:43 | 12:48 | 17:13 |
Żelków pętla | 7:16 | 9:46 | 12:51 | 17:16 |
Żelków szkoła | 7:17 | 9:47 | 12:52 | 17:17 |
Żelków POM | 7:18 | 9:48 | 12:53 | 17:18 |
Żelków obwodnica | 7:20 | 9:50 | 12:55 | 17:20 |
Siedlce, ul. Leśna | 7:23 | 9:53 | 12:58 | 17:23 |
Siedlce, Garwolińska – Myśliwska | 7:24 | 9:54 | 12:59 | 17:24 |
Siedlce Zajezdnia PKS | 7:25 | 9:55 | 13:00 | 17:25 |
Siedlce, ul. Sienkiewicza 56 (plac PSS) | 7:26 | 9:56 | 13:01 | 17:26 |
Siedlce, ul. Terespolska 12 (Parking Mostostal) | – | – | – | – |