Trasa: Wodynie – Młynki – Trzciniec – Siedlce |
|||||
Dworce i Przystanki |
Godziny odjazdów |
||||
D, c | D, c | D, c | D, c | D, c | |
Wodynie II 09/40 | 6:40 | 9:05 | 12:40 | 14:10 | 15:45 |
Wodynie III | 6:41 | 9:06 | 12:41 | 14:11 | 15:46 |
Wodynie IV | 6:43 | 9:08 | 12:43 | 14:13 | 15:48 |
Wola Wodyńska I/II | 6:45 | 9:10 | 12:45 | 14:15 | 15:50 |
Wola Wodyńska III | 6:46 | 9:11 | 12:46 | 14:16 | 15:51 |
Młynki | 6:48 | 9:13 | 12:48 | 14:18 | 15:53 |
Ruda Wolińska 19/30 | 6:50 | 9:15 | 12:50 | 14:20 | 15:55 |
Żebrak 21/28 | 6:53 | 9:18 | 12:53 | 14:23 | 15:58 |
Trzciniec II | 6:57 | 9:22 | 12:57 | 14:27 | 16:02 |
Trzciniec I | 6:58 | 9:23 | 12:58 | 14:28 | 16:03 |
Grala Dąbrowizna II 23/26 | 7:02 | 9:27 | 13:02 | 14:32 | 16:07 |
Grala Dąbrowizna I 25/24 | 7:03 | 9:28 | 13:03 | 14:33 | 16:08 |
Skórzec III 27/22 | 7:06 | 9:31 | 13:06 | 14:36 | 16:11 |
Skórzec II 29/20 | 7:07 | 9:32 | 13:07 | 14:37 | 16:12 |
Skórzec I 31/18 | 7:08 | 9:33 | 13:08 | 14:38 | 16:13 |
Dąbrówka Ług II 33/16 | 7:10 | 9:35 | 13:10 | 14:40 | 16:15 |
Dąbrówka Ług I 35/14 | 7:11 | 9:36 | 13:11 | 14:41 | 16:16 |
Żelków – Pętla 37/12 | 7:13 | 9:38 | 13:13 | 14:43 | 16:18 |
Żelków Kolonia Żelków – Szkoła 39 | 7:14 | 9:39 | 13:14 | 14:44 | 16:19 |
Teodorów – Żelków Szkoła 10 | – | – | – | – | – |
Żelków Kolonia – Żelków POM 41/08 | 7:15 | 9:40 | 13:15 | 14:45 | 16:20 |
Siedlce, Garwolińska Monte Casino 02 | – | – | – | – | – |
Siedlce, Partyzantów Artyleryjska 03 | 7:20 | 9:45 | 13:20 | 14:50 | 16:25 |
Siedlce, Świętojańska 02 | – | – | – | – | – |
Siedlce, ul. Sienkiewicza 56 (plas PSS) | 7:23 | 9:48 | 13:23 | 14:53 | 16:28 |
Legenda
D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
c – nie kursuje 25, 26, 31 grudnia, 01 stycznia, w wielką Sobotę i dwa dni Wielkanocy