O firmie

PUH ”PLUS” istnieje na rynku od 2003 roku. Jest firmą rodzinną świadczącą usługi krajowego i międzynarodowego przewozu osób w bardzo szerokim zakresie. Firma dysponuje busami na kilka, kilkanaście i kilkadziesiąt osób, oraz autokarami na 36, 50 i 55 osób.

Doświadczenie zdobyte przez lata współpracy z klientami indywidualnymi, małymi firmami jak również międzynarodowymi korporacjami utwierdzają nas w przekonaniu, że rodzinna firma z tradycjami jest w stanie spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Za nami ogromny bagaż doświadczeń: niezliczone wyjazdy na lotnisko, nie tylko dla tych, którzy jadą odpoczywać, ale również dla tych, którzy się spieszą i dzięki nam w drodze na lotnisko mogą jeszcze odpisać na zaległe maile – my w tym czasie dbamy o to, aby dojechali na czas. Nasza codzienność to również wycieczki szkolne, wyjazdy do teatru, pielgrzymki, wesela i inne okazje. Przez ponad 10 lat istnienia zawieźliśmy naszych klientów w wiele miejsc, min.: do Wielkiej Brytanii (Londyn, Aberystwyth), Francji (Paryż, Calais), Niemiec, Bośni i Hercegowiny, Portugalii, Hiszpanii, Grecji, Norwegii, na Wyspy Owcze, do Islandii, Albanii, Bułgarii, Włoch, Litwy, Białorusi i innych miejsc, których nie sposób spamiętać. Braliśmy udział w trasach koncertowych, kręciliśmy z naszymi klientami teledyski do piosenek, byliśmy z nimi w chwilach zadumy i radości, spieszyliśmy się na konferencje, rozdania nagród i przeżywaliśmy wraz z nimi sportowe emocje.

Klienci i ich bezpieczeństwo są dla nas priorytetem, dlatego też w naszej pracy przestrzegamy obowiązujących przepisów mając na względzie dobro pasażerów.

Z nami dojedziesz wszędzie tam, gdzie tylko droga pozwoli …

Zapraszamy do współpracy

 

Poza przewozami okazjonalnymi świadczymy usługi w zakresie regularnego przewozu osób, który odbywa się na trasach:

  • Siedlce – Wodynie,
  • Siedlce – Stoczek Łukowski,
  • Siedlce – Garwolin.

Po szczegóły dotyczące regularnego przewozu osób zapraszamy do podstrony „rozkład jazdy”.