Trasa: Siedlce – Stoczek Łukowski |
KURSY W NIEDZIELĘ |
← powrót |
||
Dworce i Przystanki |
Godziny odjazdów |
|||
Siedlce, ul. Terespolska 12 (parking Mostostal) |
– | – | – | – |
Siedlce, ul. Sienkiewicza 56 (plac PSS) |
7:50 | 10:05 | 15:25 | 17:30 |
Siedlce Zajezdnia PKS | 7:51 | 10:06 | 15:26 | 17:31 |
Siedlce, Garwolińska – Myśliwska | 7:52 | 10:07 | 15:27 | 17:32 |
Siedlce, ul. Leśna | 7:53 | 10:08 | 15:28 | 17:33 |
Żelków obwodnica | 7:56 | 10:11 | 15:31 | 17:36 |
Żelków POM | 7:58 | 10:13 | 15:33 | 17:38 |
Żelków szkoła | 7:59 | 10:14 | 15:34 | 17:39 |
Żelków pętla | 8:00 | 10:15 | 15:35 | 17:40 |
Dąbrówka Ług I | 8:03 | 10:18 | 15:38 | 17:43 |
Dąbrówka Ług II | 8:04 | 10:19 | 15:39 | 17:44 |
Skórzec szkoła | 8:05 | 10:20 | 15:40 | 17:45 |
Skórzec | 8:06 | 10:21 | 15:41 | 17:46 |
Skórzec cegielnia | 8:07 | 10:22 | 15:42 | 17:47 |
Grala I | 8:10 | 10:25 | 15:45 | 17:50 |
Grala II | 8:11 | 10:26 | 15:46 | 17:51 |
Żebrak | 8:13 | 10:28 | 15:48 | 17:53 |
Ruda Wolińska | 8:16 | 10:31 | 15:51 | 17:56 |
Szostek | 8:18 | 10:33 | 15:53 | 17:58 |
Oleśnica I | 8:21 | 10:36 | 15:56 | 18:01 |
Oleśnica II | 8:22 | 10:37 | 15:57 | 18:02 |
Wodynie I | 8:25 | 10:40 | 16:00 | 18:05 |
Wodynie II | 8:26 | 10:41 | 16:01 | 18:06 |
Łomnica | 8:28 | 10:43 | 16:03 | 18:08 |
Seroczyn | 8:31 | 10:46 | 16:06 | 18:11 |
Kołodziąż I | 8:33 | 10:48 | 16:08 | 18:13 |
Kołodziąż II | 8:34 | 10:49 | 16:09 | 18:14 |
Stoczek Łukowski / Zgórznica | 8:39 | 10:54 | 16:14 | 18:19 |
Stoczek Łukowski plac Kościuszki | 8:41 | 10:56 | 16:16 | 18:21 |